 All Product > other > Fox  (FXO-HC536R-30.00)
Fox FXO-HC536R-30.00
PartNo:
FXO-HC536R-30.00
Manufacturers: Fox
Qty: 1355
Request Qty:
Description: Standard Clock Oscillators 30MHz 3.3Volt 25ppm -40C +85C
RoHS:Details
Product:Standard Clock Oscillators
Package / Case:5 mm x 3.2 mm
Frequency:30 MHz
Frequency Stability:25 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:15 pF
Termination Style:SMD/SMT
Minimum Operating Temperature:- 40 C
Maximum Operating Temperature:+ 85 C
Output Format:HCMOS
Dimensions:3.2 mm W x 5 mm L