 All Product > other > Fox  (FXO-HC736R-50.0000)
Fox FXO-HC736R-50.0000
PartNo:
FXO-HC736R-50.0000
Manufacturers: Fox
Qty: 1298
Request Qty:
Description: Standard Clock Oscillators 50 MHZ OSCILLATOR
RoHS:Details
Product:XO
Package / Case:7 mm x 5 mm
Frequency:50 MHz
Frequency Stability:25 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:
Output Format:HCMOS
Dimensions:5.2 mm W x 7.5 mm L