 All Product > other > Fox  (FXO-HC730-4.9152)
Fox FXO-HC730-4.9152
PartNo:
FXO-HC730-4.9152
Manufacturers: Fox
Qty: 1000
Request Qty:
Description: Standard Clock Oscillators 4.9152MHZ
RoHS:Details
Product:XO
Package / Case:7 mm x 5 mm
Frequency:4.9152 MHz
Frequency Stability:100 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:15 pF