 All Product > other > Fox  (FXO-HC735-10.24)
Fox FXO-HC735-10.24
PartNo:
FXO-HC735-10.24
Manufacturers: Fox
Qty: 1000
Request Qty:
Description: Standard Clock Oscillators 10.24MHZ
RoHS:Details
Product:XO
Package / Case:7 mm x 5 mm
Frequency:10.24 MHz
Frequency Stability:50 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:15 pF