 All Product > other > Fox  (FXO-HC530R-33.33)
Fox FXO-HC530R-33.33
PartNo:
FXO-HC530R-33.33
Manufacturers: Fox
Qty: 1000
Request Qty:
Description: Standard Clock Oscillators 33.33MHZ
RoHS:Details
Product:XO
Package / Case:5 mm x 3.2 mm
Frequency:33.33 MHz
Frequency Stability:100 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:30 pF
Termination Style:SMD/SMT
Minimum Operating Temperature:- 40 C
Maximum Operating Temperature:+ 85 C
Output Format:
Dimensions:3.35 mm W x 5.15 mm L