 All Product > other > Fox  (FXO-HC536R33.333)
Fox FXO-HC536R33.333
PartNo:
FXO-HC536R33.333
Manufacturers: Fox
Qty: 990
Request Qty:
Description: Standard Clock Oscillators 33.333MHz 25ppm -40C +85C 3.3Volts
RoHS:Details
Product:XO
Package / Case:
Frequency:33.333 MHz
Frequency Stability:25 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:15 pF
Termination Style:SMD/SMT
Minimum Operating Temperature:- 40 C
Maximum Operating Temperature:+ 85 C
Output Format:HCMOS
Dimensions:3.35 mm W x 5.15 mm L