 All Product > other > Fox  (FXO-HC730-8.192)
Fox FXO-HC730-8.192
PartNo:
FXO-HC730-8.192
Manufacturers: Fox
Qty: 900
Request Qty:
Description: Standard Clock Oscillators 8.192MHZ
RoHS:Details
Product:XO
Package / Case:7 mm x 5 mm
Frequency:8.192 MHz
Frequency Stability:100 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:15 pF