 All Product > other > Fox  (FXO-HC730-7.5)
Fox FXO-HC730-7.5
PartNo:
FXO-HC730-7.5
Manufacturers: Fox
Qty: 900
Request Qty:
Description: Standard Clock Oscillators 7.5MHZ
RoHS:Details
Product:XO
Package / Case:7 mm x 5 mm
Frequency:7.5 MHz
Frequency Stability:100 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:15 pF