 All Product > other > Fox  (FXO-HC536R-50.0000M)
Fox FXO-HC536R-50.0000M
PartNo:
FXO-HC536R-50.0000M
Manufacturers: Fox
Qty: 671
Request Qty:
Description: Standard Clock Oscillators 50MHz
RoHS:Details
Product:XO
Package / Case:5 mm x 3.2 mm
Frequency:50 MHz
Frequency Stability:25 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:30 pF
Termination Style:SMD/SMT
Minimum Operating Temperature:- 40 C
Maximum Operating Temperature:+ 85 C
Output Format:
Dimensions:3.2 mm W x 5 mm L