 All Product > other > Fox  (FXO-HC536R-25.000)
Fox FXO-HC536R-25.000
PartNo:
FXO-HC536R-25.000
Manufacturers: Fox
Qty: 418
Request Qty:
Description: Standard Clock Oscillators 25MHz 25ppm 3.3Volts -40C +85C
RoHS:Details
Product:Programmable
Package / Case:5 mm x 3.2 mm
Frequency:25 MHz
Frequency Stability:25 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:15 pF
Termination Style:SMD/SMT
Minimum Operating Temperature:- 40 C
Maximum Operating Temperature:+ 85 C
Output Format:CMOS
Dimensions:3.35 mm W x 5.15 mm L