 All Product > other > SiTime  (SIT9102AI-243N33E200.00000)
SiTime SIT9102AI-243N33E200.00000
PartNo:
SIT9102AI-243N33E200.00000
Manufacturers: SiTime
Qty: 408
Request Qty:
Description: Standard Clock Oscillators 200MHz 50ppm 3.3 Volts
RoHS:Details
Product:
Package / Case:7 mm x 5 mm
Frequency:200 MHz
Frequency Stability:50 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:
Termination Style:SMD/SMT
Minimum Operating Temperature:- 40 C
Maximum Operating Temperature:+ 85 C
Output Format:LVDS
Dimensions:3.2 mm W x 5 mm L