 All Product > other > Fox  (FXO-HC735-31.25)
Fox FXO-HC735-31.25
PartNo:
FXO-HC735-31.25
Manufacturers: Fox
Qty: 328
Request Qty:
Description: Standard Clock Oscillators 31.25MHZ
RoHS:Details
Product:XO
Package / Case:7 mm x 5 mm
Frequency:31.25 MHz
Frequency Stability:50 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:15 pF