 All Product > other > Fox  (FXO-HC736R-100.00000)
Fox FXO-HC736R-100.00000
PartNo:
FXO-HC736R-100.00000
Manufacturers: Fox
Qty: 263
Request Qty:
Description: Standard Clock Oscillators 100.0MHz 3.3Volt 25ppm -40C +85C
RoHS:Details
Product:Standard Clock Oscillators
Package / Case:7 mm x 5 mm
Frequency:100 MHz
Frequency Stability:25 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:15 pF
Termination Style:SMD/SMT
Minimum Operating Temperature:- 40 C
Maximum Operating Temperature:+ 85 C
Output Format:HCMOS
Dimensions:5 mm W x 7 mm L