 All Product > other > SiTime  (SIT9102AI-282H25E212.50000X)
SiTime SIT9102AI-282H25E212.50000X
PartNo:
SIT9102AI-282H25E212.50000X
Manufacturers: SiTime
Qty: 231
Request Qty:
Description: Standard Clock Oscillators 212.5MHz 2.5Volt 25ppm-40C +85C
RoHS:Details
Product:Standard Clock Oscillators
Package / Case:7 mm x 5 mm
Frequency:212.5 MHz
Frequency Stability:25 PPM
Supply Voltage:2.5 V
Load Capacitance:
Termination Style:SMD/SMT
Minimum Operating Temperature:- 40 C
Maximum Operating Temperature:+ 85 C
Output Format:
Dimensions:5 mm W x 7 mm L