 All Product > other > SiTime  (SIT8004AI-13-33E-125.00000X)
SiTime SIT8004AI-13-33E-125.00000X
PartNo:
SIT8004AI-13-33E-125.00000X
Manufacturers: SiTime
Qty: 206
Request Qty:
Description: Standard Clock Oscillators 125MHz 3.3Volt 50ppm -40C +85C
RoHS:Details
Product:Standard Clock Oscillators
Package / Case:7 mm x 5 mm
Frequency:150 MHz
Frequency Stability:50 PPM
Supply Voltage:3.3 V
Load Capacitance:15 pF
Termination Style:SMD/SMT
Minimum Operating Temperature:- 40 C
Maximum Operating Temperature:+ 85 C
Output Format:LVCMOS
Dimensions:5 mm W x 7 mm L