Schurter (0001.2511.TR)
PartNo:
0001.2511.TR
Manufacturers:
Schurter
Qty:
960
Request Qty:
Description:
Cartridge Fuses SPT 5X20 FUSE 5A T
Details
Product Type:
Ceramic Fuse
Body Style:
Cylindrical Leaded
Current Rating:
5:00 上午
Voltage Rating AC:
250 V
Voltage Rating DC:
300 V
Mounting Style:
Through Hole
Fuse Type:
Time Delay / Slow Blow
Fuse Size / Group:
5 mm x 20 mm
Dimensions:
20 mm L x 5 mm D