 All Product > other > Littelfuse  (0466.125NR)
Littelfuse 0466.125NR
PartNo:
0466.125NR
Manufacturers: Littelfuse
Qty: 19643
Request Qty:
Description: Surface Mount Fuses 125V .125A VFA Slimline
RoHS:Details
Product Type:Surface Mount Fuse
Current Rating:125 mA
Voltage Rating AC:
Voltage Rating DC:125 V
Fuse Type:Fast Blow
Fuse Size / Group:1206 (3216 metric)
Dimensions:3.18 mm L x 1.52 mm W