 All Product > other > Micro Commercial Components (MCC)  (SMAJ7.5CA-TP)
Micro Commercial Components (MCC) SMAJ7.5CA-TP
PartNo:
SMAJ7.5CA-TP
Manufacturers: Micro Commercial Components (MCC)
Qty: 2890
Request Qty:
Description: TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 7.5V 400 Watts
RoHS:Details
Polarity:Bidirectional
Operating Voltage:7.5 V
Breakdown Voltage:8.33 V
Clamping Voltage:12.9 V
Peak Surge Current:31 A