Maxim Integrated (DS4M200D+33)
PartNo:
DS4M200D+33
Manufacturers:
Maxim Integrated
Description:
IC OSC CLOCK 200MHZ 10-LCCC
Product Information:
Packaging:
Tube
Series:
Type:
Clock Oscillator
Count:
Frequency:
200MHz
Voltage - Supply:
3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply:
74mA
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Package / Case:
10-LCCC Exposed Pad
Supplier Device Package:
10-LCCC (5x3.2)
Mounting Type:
Surface Mount
IP82C54-10Z
IC OSC PROG TIMER 10MHZ 24DIP