 All Product > Integrated Circuits > Clock & Timer ICs > Maxim Integrated  (DS4425AN+)
Maxim Integrated DS4425AN+
PartNo:
DS4425AN+
Manufacturers: Maxim Integrated
Qty: 20000
Request Qty:
Description: IC OSC CLOCK 425MHZ 10-LCCC
Product Information:
Packaging:Tube
Series:DS4-XO
Type:Clock Oscillator
Count:-
Frequency:425MHz
Voltage - Supply:3 V ~ 3.6 V
Current - Supply:50mA
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Package / Case:10-LCCC Exposed Pad
Supplier Device Package:10-LCCC (5x3.2)
Mounting Type:Surface Mount
IP82C54-10Z
IP82C54-10Z
IC OSC PROG TIMER 10MHZ 24DIP