 All Product > LED Lighting Electronics > LED Drivers Power Supplies > Lumex  (LPA-C011301S-37.9)
Lumex LPA-C011301S-37.9
PartNo:
LPA-C011301S-37.9
Manufacturers: Lumex
Qty: 1900
Request Qty:
Description: LED Light Pipes 37.9mm Light Pipe Circular w/Flt Top
RoHS:Details
Product:Rigid Light Pipes
Color:Clear
LED Size:805
Body Shape:Tubular
Body Length:37.9 mm
Material:Polycarbonate (PC)
OVFSRAC8
OVFSRAC8
Standard LEDs - Through Hole Red 624 nm
SSL-LX5093XRC
SSL-LX5093XRC
Standard LEDs - Through Hole High Bright Red Water Clear
5BWC
5BWC
Standard LEDs - Through Hole LED Thru-Hole 5mm Blue 430 nm
R3BWD
R3BWD
Standard LEDs - Through Hole LED Thru-Hole 2 x 3mm Blue
R3YD
R3YD
Standard LEDs - Through Hole LED Thru-Hole 2 x 3mm Yellow