OSRAM Opto Semiconductors KW DPLS31.EC-6F8F-5J7K-1
PartNo:
KW DPLS31.EC-6F8F-5J7K-1
Manufacturers: OSRAM Opto Semiconductors
Qty: 1850
Request Qty:
Description: High Power LEDs - White White 4500K SYNIOS
RoHS:Details
Illumination Color:Neutral White
Color Temperature:4500 K
Luminous Flux/Radiant Flux:-
Color Rendering Index - CRI:80
Luminous Intensity:12.5 cd
Viewing Angle:120 deg
Forward Current:120 mA
Forward Voltage:3.15 V
Mounting Style:SMD/SMT
Series:SYNIOS
Packaging:Reel
F13380_ANGELA-M
F13380_ANGELA-M
LED Lighting Reflectors Reflector Round 82mm D 31mm H