OSRAM Opto Semiconductors LCW CRDP.PC-LPLR-5L7N-1-350-R18
PartNo:
LCW CRDP.PC-LPLR-5L7N-1-350-R18
Manufacturers: OSRAM Opto Semiconductors
Qty: 1098
Request Qty:
Description: High Power LEDs - White White 4000K
RoHS:Details
Illumination Color:Neutral White
Color Temperature:4000 K
Luminous Flux/Radiant Flux:112 lm
Color Rendering Index - CRI:70
Luminous Intensity:65 cd
Viewing Angle:150 deg
Forward Current:350 mA
Forward Voltage:2.95 V
Mounting Style:SMD/SMT
Series:OSLON SSL 150
Packaging:Reel
F13380_ANGELA-M
F13380_ANGELA-M
LED Lighting Reflectors Reflector Round 82mm D 31mm H