 All Product > other > Techflex  (CCP0.25BK100)
Techflex CCP0.25BK100
PartNo:
CCP0.25BK100
Manufacturers: Techflex
Qty: 213
Request Qty:
Description: CLEAN CUT 1/4" BLACK 100"
Product Information:
Series:CLT
Type:Slit Wrap (Slit Harness)
Diameter:0.670" (17.02mm)