Techflex (CCP0.13BK100)
PartNo:
CCP0.13BK100
Manufacturers:
Techflex
Qty:
174
Request Qty:
Description:
CLEAN CUT 1/8" BLACK 100"
Product Information:
Series:
FlexoR FR
Type:
Expandable Sleeving
Diameter:
0.500" (12.70mm)
Diameter - Maximum:
0.750" (19.10mm)