Techflex (CCP0.50BK100)
PartNo:
CCP0.50BK100
Manufacturers:
Techflex
Qty:
147
Request Qty:
Description:
CLEAN CUT 1/2" BLACK 100"
Product Information:
Series:
FlexoR F6
Type:
Self Wrap (Split Flexible Tube)
Diameter:
0.750" (19.05mm)