 All Product > other > Techflex  (CCP0.38BK100)
Techflex CCP0.38BK100
PartNo:
CCP0.38BK100
Manufacturers: Techflex
Qty: 76
Request Qty:
Description: CLEAN CUT 3/8" BLACK 100"
Product Information:
Series:Insultherm?
Type:Expandable Sleeving
Diameter:0.625" (15.88mm)
Diameter - Maximum:0.875" (22.2mm)