Techflex (CCF0.25TB100)
PartNo:
CCF0.25TB100
Manufacturers:
Techflex
Qty:
41
Request Qty:
Description:
CLEAN CUT FR 1/4" BLK/WHT 100"
Product Information:
Series:
Spirap, AMP
Type:
Spiral Wrap (Harness)
Diameter:
0.250" (6.35mm)
Diameter - Maximum:
2.000" (50.80mm)