Techflex (PTN0.25BK200)
PartNo:
PTN0.25BK200
Manufacturers:
Techflex
Qty:
35
Request Qty:
Description:
PET 1/4" BLACK 200"
Product Information:
Series:
Clean Cut FR
Type:
Expandable Sleeving
Diameter:
0.375" (9.5mm)
Diameter - Maximum:
0.625" (15.90mm)