 All Product > other > Techflex  (F6N0.50BK)
Techflex F6N0.50BK
PartNo:
F6N0.50BK
Manufacturers: Techflex
Qty: 35
Request Qty:
Description: F6 SELF WRAP 1/2" BLACK 150"
Product Information:
Series:SW
Type:Spiral Wrap (Harness)
Diameter:0.125" (3.18mm)
Diameter - Maximum:0.500" (12.70mm)