 All Product > other > Techflex  (F6N0.75BK)
Techflex F6N0.75BK
PartNo:
F6N0.75BK
Manufacturers: Techflex
Qty: 27
Request Qty:
Description: F6 SELF WRAP 3/4" BLACK 100"
Product Information:
Series:-
Type:Spiral Wrap (Harness)
Diameter:0.750" (19.05mm)
Diameter - Maximum:5.000" (127.00mm)