Techflex (CCP1.00BK50)
PartNo:
CCP1.00BK50
Manufacturers:
Techflex
Qty:
24
Request Qty:
Description:
CLEAN CUT 1" BLACK 50"
Product Information:
Series:
FlexoR PET
Type:
Expandable Sleeving
Diameter:
1.000" (25.40mm)
Diameter - Maximum:
1.625" (41.30mm)