 All Product > other > Techflex  (PTN0.75BK75)
Techflex PTN0.75BK75
PartNo:
PTN0.75BK75
Manufacturers: Techflex
Qty: 23
Request Qty:
Description: PET 3/4" BLACK 75"
Product Information:
Series:FlexoR PET
Type:Expandable Sleeving
Diameter:1.250" (31.80mm)
Diameter - Maximum:1.750" (44.50mm)