 All Product > other > Techflex  (F6N0.25BK100)
Techflex F6N0.25BK100
PartNo:
F6N0.25BK100
Manufacturers: Techflex
Qty: 23
Request Qty:
Description: F6 SELF WRAP 1/4" BLACK 100"
Product Information:
Series:FlexoR Wrap
Type:Self Wrap (Split Flexible Tube)
Diameter:0.750" (19.05mm)