Techflex (PTN0.50BK100)
PartNo:
PTN0.50BK100
Qty:
22
Request Qty:
Description:
PET 1/2" BLACK 100"
Product Information:
Series:
Insultherm? Tru-Fit
Diameter:
0.263" (6.7mm)
Diameter - Maximum:
0.278" (7.06mm)