 All Product > other > Techflex  (CCP1.50BK)
Techflex CCP1.50BK
PartNo:
CCP1.50BK
Manufacturers: Techflex
Qty: 22
Request Qty:
Description: CLEAN CUT 1 1/2" BLACK 250"
Product Information:
Series:Clean Cut FR
Type:Expandable Sleeving
Diameter:1.500" (38.10mm)
Diameter - Maximum:2.000" (50.80mm)