 All Product > other > Techflex  (NHN0.75BK50)
Techflex NHN0.75BK50
PartNo:
NHN0.75BK50
Manufacturers: Techflex
Qty: 22
Request Qty:
Description: 3/4" GORILLA SLEEVING 50"
Product Information:
Series:Helawrap HWPP
Type:Slit Wrap (Slit Harness)
Diameter:0.551" (14.00mm)
Diameter - Maximum:0.630" (16.00mm)