Techflex (FRN0.25TB200)
PartNo:
FRN0.25TB200
Manufacturers:
Techflex
Qty:
21
Request Qty:
Description:
TRACER 1/4" BLACK W/WHITE 200"
Product Information:
Series:
Type:
Slit Wrap (Slit Harness)
Diameter:
1.000" (25.40mm)