 All Product > other > Citizen Finetech Miyota  (CM200C-32.768KDZFT)
Citizen Finetech Miyota CM200C-32.768KDZFT
PartNo:
CM200C-32.768KDZFT
Manufacturers: Citizen Finetech Miyota
Qty: 20000
Request Qty:
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:TF32
Type:kHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency:32.768kHz
Frequency Stability:-
Frequency Tolerance:±20ppm
Load Capacitance:12.5pF
ESR (Equivalent Series Resistance):70 kOhm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2-SMD
Size / Dimension:0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Height:0.031" (0.80mm)