 All Product > other > Citizen Finetech Miyota  (CM200C-32.768KDZBT)
Citizen Finetech Miyota CM200C-32.768KDZBT
PartNo:
CM200C-32.768KDZBT
Manufacturers: Citizen Finetech Miyota
Qty: 20000
Request Qty:
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 6PF SMD
Product Information:
Packaging:Tape & Reel (TR) Alternate Packaging
Series:CSM-12
Type:MHz Crystal
Frequency:6MHz
Frequency Stability:±100ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):100 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.465" L x 0.220" W (11.80mm x 5.50mm)
Height:0.098" (2.50mm)