 All Product > other > Citizen Finetech Miyota  (CM200C-32.768KAZFT)
Citizen Finetech Miyota CM200C-32.768KAZFT
PartNo:
CM200C-32.768KAZFT
Manufacturers: Citizen Finetech Miyota
Qty: 20000
Request Qty:
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Product Information:
Packaging:Cut Tape (CT) Alternate Packaging
Series:CSM-7X
Type:MHz Crystal
Frequency:5MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):80 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-10°C ~ 70°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:HC49/US
Size / Dimension:0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Height:0.169" (4.30mm)