 All Product > other > Citizen Finetech Miyota  (CM130-32.768KDZFT)
Citizen Finetech Miyota CM130-32.768KDZFT
PartNo:
CM130-32.768KDZFT
Manufacturers: Citizen Finetech Miyota
Qty: 20000
Request Qty:
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:ECX-53B-DU
Type:MHz Crystal
Frequency:30MHz
Frequency Stability:±100ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):30 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height:0.033" (0.85mm)