 All Product > other > Citizen Finetech Miyota  (CM200C-32.768KHZFT)
Citizen Finetech Miyota CM200C-32.768KHZFT
PartNo:
CM200C-32.768KHZFT
Manufacturers: Citizen Finetech Miyota
Qty: 20000
Request Qty:
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:XRCGB
Type:MHz Crystal
Frequency:27.12MHz
Frequency Stability:±40ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:6pF
ESR (Equivalent Series Resistance):150 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-30°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height:0.028" (0.70mm)