 All Product > other > EPSON  (TSX-3225 26.0000MF09Z-AC3)
EPSON TSX-3225 26.0000MF09Z-AC3
PartNo:
TSX-3225 26.0000MF09Z-AC3
Manufacturers: EPSON
Qty: 38742
Request Qty:
Description: CRYSTAL 26MHZ 9PF SMD
Product Information:
Packaging:Cut Tape (CT) Alternate Packaging
Series:ECX-64A
Type:MHz Crystal
Frequency:13.56MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):80 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2-SMD
Size / Dimension:0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Height:0.043" (1.10mm)