 All Product > other > EPSON  (TSX-3225 16.0000MF09Z-AC3)
EPSON TSX-3225 16.0000MF09Z-AC3
PartNo:
TSX-3225 16.0000MF09Z-AC3
Manufacturers: EPSON
Qty: 30915
Request Qty:
Description: CRYSTAL 16MHZ 9PF SMD
Product Information:
Packaging:Bulk
Series:HC-49USX
Type:MHz Crystal
Frequency:24MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):30 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-10°C ~ 70°C
Ratings:-
Mounting Type:Through Hole
Package / Case:HC49/US
Size / Dimension:0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)
Height:0.138" (3.50mm)