 All Product > other > EPSON  (TSX-3225 24.0000MF20G-AC3)
EPSON TSX-3225 24.0000MF20G-AC3
PartNo:
TSX-3225 24.0000MF20G-AC3
Manufacturers: EPSON
Qty: 30461
Request Qty:
Description: CRYSTAL 24MHZ 9PF SMD
Product Information:
Packaging:cxda-ReelR Alternate Packaging
Series:ECX-53B-DU
Type:MHz Crystal
Frequency:25MHz
Frequency Stability:±100ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):30 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height:0.033" (0.85mm)