 All Product > other > EPSON  (FA-128 32.0000MF20X-K3)
EPSON FA-128 32.0000MF20X-K3
PartNo:
FA-128 32.0000MF20X-K3
Manufacturers: EPSON
Qty: 26570
Request Qty:
Description: CRYSTAL 32MHZ 10PF SMD
Product Information:
Packaging:Cut Tape (CT) Alternate Packaging
Series:CSM-12
Type:MHz Crystal
Frequency:20MHz
Frequency Stability:±100ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension:0.465" L x 0.220" W (11.80mm x 5.50mm)
Height:0.098" (2.50mm)