 All Product > other > Citizen Finetech Miyota  (CS325S-25.000MABJT)
Citizen Finetech Miyota CS325S-25.000MABJT
PartNo:
CS325S-25.000MABJT
Manufacturers: Citizen Finetech Miyota
Qty: 25838
Request Qty:
Description: CRYSTAL 25MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:Cut Tape (CT) Alternate Packaging
Series:CSM-3X
Type:MHz Crystal
Frequency:16MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-10°C ~ 70°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:HC49/US
Size / Dimension:0.276" L x 0.161" W (7.00mm x 4.10mm)
Height:0.091" (2.30mm)