 All Product > other > Citizen Finetech Miyota  (CM309S10.000MABJT)
Citizen Finetech Miyota CM309S10.000MABJT
PartNo:
CM309S10.000MABJT
Manufacturers: Citizen Finetech Miyota
Qty: 21000
Request Qty:
Description: CRYSTAL 10MHZ 18PF SMD
Product Information:
Packaging:Cut Tape (CT) Alternate Packaging
Series:ECX-71
Type:kHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency:32.768kHz
Frequency Stability:-
Frequency Tolerance:±20ppm
Load Capacitance:7pF
ESR (Equivalent Series Resistance):65 kOhm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, Flat Lead (3 Leads)
Size / Dimension:0.264" L x 0.059" W (6.70mm x 1.50mm)
Height:0.055" (1.40mm)