 All Product > other > Citizen Finetech Miyota  (CM250C-100.000KAZFT)
Citizen Finetech Miyota CM250C-100.000KAZFT
PartNo:
CM250C-100.000KAZFT
Manufacturers: Citizen Finetech Miyota
Qty: 20302
Request Qty:
Description: CRYSTAL 100KHZ 12.5PF SMD
Product Information:
Packaging:Cut Tape (CT) Alternate Packaging
Series:ATS-SM
Type:MHz Crystal
Frequency:12MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):40 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:HC49/US
Size / Dimension:0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Height:0.169" (4.30mm)